576,89 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
61,72 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002921101
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
bara izolata izs10/1f/54 (1m) 002921101
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 6 kg |
| tip | Tip pin |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Cantitate | 40 |
| Denumire clasă | Bară izolata |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002921101 |
| Descriere | IZS10/1F/54 (1m) |
| Tensiunea nominală(V) | 500 V AC |
| Secțiune transversală nominală | 10 |
| Cantitate. transport | 5320 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10, PCF 10 DC, EFH 10 DC |
| Tip accesorii | Sina de sectiune |
| Tensiune nominală DC (V) | 1500 V |
| Lungimea in module | 54 |
| Număr de faze | 1 |
002921101
39 Produse
Fisa tehnica
- Descriere
- IZS10/1F/54 (1m)
- Număr de faze
- 1
- Lungimea in module
- 54
- Tensiune nominală DC (V)
- 1500 V
- Tip accesorii
- Sina de sectiune
- Utilizare cu
- ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10, PCF 10 DC, EFH 10 DC
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Cantitate. transport
- 5320
- Secțiune transversală nominală
- 10
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Cod ETI
- 002921101
- Weight
- 6 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Bară izolata
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 40
- tip
- Tip pin
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
333,65 lei
117,91 lei
261,59 lei
228,30 lei
40,16 lei















