[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
177,42 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004122035
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
54.47 Lei x 4 rate |
Bază siguranțe U1-1/GZ/PV 004122035
| Cod ETI | 004122035 |
| Descriere | U1-1/GZ/PV |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Curent nominal (A) | 160 |
| Mărime | NH1 |
| Tensiune nominală DC (V) | 1000 |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
| Conectare | M10 |
| Puterea disipata maxima admisa pentru sigurante fuzibile (W) | 45 |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 59 mm |
| logis_net_height | 200 mm |
| logis_net_depth | 107 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.387 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 59 mm |
| Logistic_logis_net_height | 200 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 107 mm |
004122035
Fisa tehnica
- logis_net_width
- 59 mm
- Puterea disipata maxima admisa pentru sigurante fuzibile (W)
- 45
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 1000
- Conectare
- M10
- Logistic_logis_net_depth
- 107 mm
- Logistic_logis_net_height
- 200 mm
- Logistic_logis_net_width
- 59 mm
- logis_net_depth
- 107 mm
- logis_net_height
- 200 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Descriere
- U1-1/GZ/PV
- Cod ETI
- 004122035
- Weight
- 0.387 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 160 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- marime
- NH1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
183,74 lei
2.468,52 lei
49,60 lei
168,13 lei
570,94 lei














