[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
168,13 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004773216
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
52.14 Lei x 4 rate |
Comutator camera CS 16 12 PN1 004773216
| Cod ETI | 004773216 |
| Descriere | CS 16 12 PN1 |
| Denumire clasă | Comutator camera |
| Număr de poli | 4 |
| Curent termic Ith (A) | 16 |
| Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A) | 16 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 400 |
| Montare | Montaj pe suprafata (perete) |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 690 |
| Tarif vamal | 85363030 |
| logis_net_width | 128 mm |
| logis_net_height | 88 mm |
| logis_net_depth | 151 mm |
| Cantitate | 14 |
| Greutate | 3.85 kg |
| Cantitate. transport | 840 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363030 |
| Logistic_logis_net_width | 128 mm |
| Logistic_logis_net_height | 88 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 151 mm |
004773216
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85363030
- Curent nominal operational Ie AC-21 at 400V (A)
- 16
- Curent termic Ith (A)
- 16
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 400
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 690
- Logistic_logis_net_depth
- 151 mm
- Logistic_logis_net_height
- 88 mm
- Logistic_logis_net_width
- 128 mm
- logis_net_depth
- 151 mm
- logis_net_height
- 88 mm
- logis_net_width
- 128 mm
- Cantitate. transport
- 840
- Descriere
- CS 16 12 PN1
- Cod ETI
- 004773216
- Weight
- 3.85 kg
- Tarif vamal
- 85363030
- Denumire clasă
- Comutator camera
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 14
- Montare
- Montaj pe suprafata (perete)
- numar de poli
- 4
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
2.617,35 lei
44,88 lei
2.431,31 lei
26,00 lei
20,38 lei












