[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
bloc distributie esc-qblok1202 003903207
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.49 kg |
| Culoare | Green |
| Montare | Șină tip DIN 35 mm |
| tip | Blocuri terminale tip ES |
| Cantitate | 10 |
| Denumire clasă | Bloc distribuție |
| Tarif vamal | 85369010 |
| Cod ETI | 003903207 |
| Descriere | ESC-QBLOK1202 |
| Tensiunea nominală(V) | 500 |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | none |
| Secțiune transversală nominală | 10 |
| Greutatea produsului | 0.028 kg |
| Cantitate. transport | 14000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.028 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 16 mm |
| logis_net_height | 85 mm |
| logis_net_depth | 33 mm |
| Logistic_logis_net_width | 16 mm |
| Logistic_logis_net_height | 85 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 33 mm |
| Nivel | Singura |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | 63 |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | 63 |
| Sectiunea transversala a conductorului (mm2) | 16 |
| Conexiune incrucisata | NO |
| Sectiune finala | NO |
003903207
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 14000
- Sectiune finala
- NO
- Conexiune incrucisata
- NO
- Sectiunea transversala a conductorului (mm2)
- 16
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- 63
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- 63
- Nivel
- Singura
- Logistic_logis_net_depth
- 33 mm
- Logistic_logis_net_height
- 85 mm
- Logistic_logis_net_width
- 16 mm
- logis_net_depth
- 33 mm
- logis_net_height
- 85 mm
- logis_net_width
- 16 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.028 kg
- Greutatea produsului
- 0.028 kg
- Secțiune transversală nominală
- 10
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- none
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Descriere
- ESC-QBLOK1202
- Cod ETI
- 003903207
- Weight
- 0.49 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Bloc distribuție
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- Culoare
- Verde
- Montare
- Șină tip DIN 35 mm
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
183,62 lei
240,60 lei
66,40 lei
161,93 lei














