503,97 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
38,59 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004641703
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Releu de control curent RCE10 380-400V/AC 004641703
| Cod ETI | 004641703 |
| Descriere | RCE10 380-400V/AC |
| Denumire clasă | Releu de control curent |
| Funcție | Surge suppressor |
| Utilizare cu | contactor auxiliar și miniatură CE |
| Tarif vamal | 85363030 |
| logis_net_width | 20 mm |
| logis_net_height | 40 mm |
| logis_net_depth | 10 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.011 kg |
| Cantitate. transport | 9000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363030 |
| Logistic_logis_net_width | 20 mm |
| Logistic_logis_net_height | 40 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 10 mm |
004641703
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 9000
- Utilizare cu
- contactor auxiliar și miniatură CE
- Logistic_logis_net_depth
- 10 mm
- Logistic_logis_net_height
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 20 mm
- logis_net_depth
- 10 mm
- logis_net_height
- 40 mm
- logis_net_width
- 20 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85363030
- Descriere
- RCE10 380-400V/AC
- Cod ETI
- 004641703
- Weight
- 0.011 kg
- Tarif vamal
- 85363030
- Funcție
- Surge suppressor
- Denumire clasă
- Releu de control curent
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
183,74 lei
32,29 lei
200,64 lei












