[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
cablu otel zincat micul fermier, plastifiat, diametru 4-5.5mm, lungime 25m
100,81 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
76-MF-CB7012-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
35.27 Lei x 4 rate |
Cablu otel zincat Micul Fermier, plastifiat, diametru 4-5.5mm, lungime 25m
| Brand | Micul Fermier |
| Diametru | 4-5.5mm |
| Domeniu de utilizare | Uz general |
| Greutata bruta | 1.55 kg |
| Greutate neta | 1.55 kg |
| Greutate suportata | 114 kg |
| Lungime | 25m |
| Material | Zincat plastifiat |
| Tip produs | 6 toroane a cate 6 fire rasucite+inima textila |
| Rezistenta la rupere | 1100 |
Manual de utilizare : MF-CB7010-G01 MF-CB7011-G01 MF-CB7012-G01 MF-CB7013-G01 CabluMF.pdf
76-MF-CB7012-G01
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 1.55 kg
- Rezistenta la rupere
- 1100
- Greutate suportata
- 114 kg
- Lungime
- 25m
- Diametru
- 4-5.5mm
- Material
- Zincat plastifiat
- Greutate netă
- 1.55 kg
- Tip Produs
- 6 toroane a cate 6 fire rasucite+inima textila
- brand
- Micul Fermier
- domeniu de utilizare
- Uz general
Referinte specifice



