21,28 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac ESC-CBC.16/PTB 003903051
| Cod ETI | 003903051 |
| Descriere | ESC-CBC.16/PTB |
| Denumire clasă | Capac |
| Accesorii funcționale | Secțiuni de capăt |
| Utilizare cu | ESC-CBC.16B |
| Culoare | Albastru |
| Greutatea produsului | 0.004 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 15 mm |
| logis_net_height | 47 mm |
| logis_net_depth | 56 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 0.094 kg |
| Cantitate. transport | 193225 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.004 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 15 mm |
| Logistic_logis_net_height | 47 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 56 mm |
003903051
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.004 kg
- Accesorii funcționale
- Secțiuni de capăt
- Utilizare cu
- ESC-CBC.16B
- Logistic_logis_net_depth
- 56 mm
- Logistic_logis_net_height
- 47 mm
- Logistic_logis_net_width
- 15 mm
- logis_net_depth
- 56 mm
- logis_net_height
- 47 mm
- logis_net_width
- 15 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Cantitate. transport
- 193225
- Greutatea produsului
- 0.004 kg
- Descriere
- ESC-CBC.16/PTB
- Cod ETI
- 003903051
- Weight
- 0.094 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Capac
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
- Culoare
- Albastru
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
211,40 lei
374,51 lei
3,11 lei
160,39 lei













