216,01 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac ESC-SFR.6/PT 003903062
| Cod ETI | 003903062 |
| Descriere | ESC-SFR.6/PT |
| Denumire clasă | Capac |
| Culoare | Grei |
| Secțiune transversală nominală | 6 |
| Greutatea produsului | 0.006 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 2 mm |
| logis_net_height | 79 mm |
| logis_net_depth | 59 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 0.168 kg |
| Cantitate. transport | 193225 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.006 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 2 mm |
| Logistic_logis_net_height | 79 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 59 mm |
003903062
Fisa tehnica
- Greutatea produsului
- 0.006 kg
- Logistic_logis_net_depth
- 59 mm
- Logistic_logis_net_height
- 79 mm
- Logistic_logis_net_width
- 2 mm
- logis_net_depth
- 59 mm
- logis_net_height
- 79 mm
- logis_net_width
- 2 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.006 kg
- Cantitate. transport
- 193225
- Secțiune transversală nominală
- 6
- Descriere
- ESC-SFR.6/PT
- Cod ETI
- 003903062
- Weight
- 0.168 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Capac
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
- Culoare
- Grei
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
71,09 lei
5,94 lei
20.426,35 lei
413,52 lei
898,36 lei
102,31 lei














