[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Capac terminal CLBS-TS125 3P 004661428
| Cod ETI | 004661428 |
| Descriere | CLBS-TS125 3P |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Funcție | Terminal shroud 3P (100-125A) |
| Utilizare cu | CLBS 100-125 |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 78 mm |
| logis_net_height | 188 mm |
| logis_net_depth | 50 mm |
| Cantitate | 22 |
| Greutate | 1.386 kg |
| Cantitate. transport | 1100 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 78 mm |
| Logistic_logis_net_height | 188 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 50 mm |
004661428
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 1100
- Utilizare cu
- CLBS 100-125
- Logistic_logis_net_depth
- 50 mm
- Logistic_logis_net_height
- 188 mm
- Logistic_logis_net_width
- 78 mm
- logis_net_depth
- 50 mm
- logis_net_height
- 188 mm
- logis_net_width
- 78 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Descriere
- CLBS-TS125 3P
- Cod ETI
- 004661428
- Weight
- 1.386 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Funcție
- Terminal shroud 3P (100-125A)
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 22
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
67,97 lei
222,16 lei
175,87 lei
















