102,31 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
67,97 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661436
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
4 poli CLBS-4P/80 004661436
| Cod ETI | 004661436 |
| Descriere | CLBS-4P/80 |
| Denumire clasă | 4 poli |
| Funcție | Additional pole 80A |
| Utilizare cu | CLBS 80 |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 76 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 36 |
| Greutate | 3.672 kg |
| Cantitate. transport | 5760 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 76 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
004661436
9 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 5760
- Utilizare cu
- CLBS 80
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 76 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 76 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Descriere
- CLBS-4P/80
- Cod ETI
- 004661436
- Weight
- 3.672 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Funcție
- Additional pole 80A
- Denumire clasă
- 4 poli
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 36
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
40,16 lei
89,82 lei

















