2.077,10 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
86,70 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
001701400
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Comutator cu siguranță HVL EK 000 1p M8 001701400
| Cod ETI | 001701400 |
| Descriere | HVL EK 000 1p M8 |
| Denumire clasă | Comutator cu siguranță |
| Mărime | NH000 |
| Curent nominal (A) | 160 |
| Număr de poli | 1 |
| Tensiune nominală AC (V) | 230 |
| Tensiune nominală DC (V) | 220 |
| Categorie de utilizare | AC-22B |
| Conectare | M8 |
| Montare | Screw-on |
| Grup de produse | Separator orizontal pentru siguranțe fuzibile |
| Greutatea produsului | 0.083 kg |
| Tarif vamal | 85365080 |
| Cantitate | 81 |
| Greutate | 20.25 kg |
| Cantitate. transport | 1458 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.083 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
001701400
32 Produse
Fisa tehnica
- Descriere
- HVL EK 000 1p M8
- Grup de produse
- Separator orizontal pentru siguranțe fuzibile
- Tensiune nominală DC (V)
- 220
- Conectare
- M8
- Categorie de utilizare
- AC-22B
- Tensiune nominală AC (V)
- 230 V
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.083 kg
- Cantitate. transport
- 1458
- Greutatea produsului
- 0.083 kg
- Cod ETI
- 001701400
- Weight
- 20.25 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Comutator cu siguranță
- Curent nominal (A)
- 160 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 81
- Montare
- Screw-on
- numar de poli
- 1
- marime
- NH000
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
3.489,49 lei
996,59 lei













