[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
38,59 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
003903074
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Conexiuni de legare la pământ ESC-TEC.70/O 003903074
| Cod ETI | 003903074 |
| Descriere | ESC-TEC.70/O |
| Denumire clasă | Conexiuni de legare la pământ |
| Montare | Șină tip DIN 35 mm |
| Nivel | Singura |
| Tensiunea nominală(V) | none |
| Tip | Blocuri terminale tip ES |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 8 kV |
| Culoare | Galben-verde |
| Secțiune transversală nominală | 70 |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | 192 |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | none |
| Conexiune incrucisata | NO |
| Sectiune finala | NO |
| Greutatea produsului | 0.036 kg |
| Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 21 mm |
| logis_net_height | 70 mm |
| logis_net_depth | 74 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 3.625 kg |
| Cantitate. transport | 6575 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.036 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| Logistic_logis_net_width | 21 mm |
| Logistic_logis_net_height | 70 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 74 mm |
003903074
31 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 6575
- Sectiune finala
- NO
- Conexiune incrucisata
- NO
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- none
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- 192
- Nivel
- Singura
- Logistic_logis_net_depth
- 74 mm
- Logistic_logis_net_height
- 70 mm
- Logistic_logis_net_width
- 21 mm
- logis_net_depth
- 74 mm
- logis_net_height
- 70 mm
- logis_net_width
- 21 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.036 kg
- Greutatea produsului
- 0.036 kg
- Secțiune transversală nominală
- 70
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 8 kV
- Tensiunea nominală(V)
- none
- Descriere
- ESC-TEC.70/O
- Cod ETI
- 003903074
- Weight
- 3.625 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Conexiuni de legare la pământ
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
- Culoare
- Galben-Verde
- Montare
- Șină tip DIN 35 mm
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
26,00 lei
40,16 lei















