6,67 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Accesorii CLBS-GC EH80, 125 004661421
| Cod ETI | 004661421 |
| Descriere | CLBS-GC EH80, 125 |
| Denumire clasă | Accesorii |
| Funcție | Guiding cone for S00/S0 |
| Utilizare cu | CLBS-EH80, CLBS-EH125 |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 30 mm |
| logis_net_height | 30 mm |
| logis_net_depth | 30 mm |
| Cantitate | 240 |
| Greutate | 31.2 kg |
| Cantitate. transport | 1200 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 30 mm |
| Logistic_logis_net_height | 30 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 30 mm |
004661421
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 1200
- Utilizare cu
- CLBS-EH80, CLBS-EH125
- Logistic_logis_net_depth
- 30 mm
- Logistic_logis_net_height
- 30 mm
- Logistic_logis_net_width
- 30 mm
- logis_net_depth
- 30 mm
- logis_net_height
- 30 mm
- logis_net_width
- 30 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Descriere
- CLBS-GC EH80, 125
- Cod ETI
- 004661421
- Weight
- 31.2 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Funcție
- Guiding cone for S00/S0
- Denumire clasă
- Accesorii
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 240
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
166,58 lei
460,80 lei
12,20 lei
138,70 lei















