[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
22,86 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004643510
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Contacte auxiliare BCXMFRE 01 (1NC) 004643510
| Cod ETI | 004643510 |
| Descriere | BCXMFRE 01 (1NC) |
| Denumire clasă | Contacte auxiliare |
| Funcție | Accesorii |
| Accesorii funcționale | Blocuri auxiliare de contacte montate frontal |
| Utilizare cu | CEM9-CEM105 |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 12 mm |
| logis_net_height | 78 mm |
| logis_net_depth | 85 mm |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 0.375 kg |
| Cantitate. transport | 4000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 12 mm |
| Logistic_logis_net_height | 78 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 85 mm |
004643510
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Accesorii funcționale
- Blocuri auxiliare de contacte montate frontal
- Utilizare cu
- CEM9-CEM105
- Logistic_logis_net_depth
- 85 mm
- Logistic_logis_net_height
- 78 mm
- Logistic_logis_net_width
- 12 mm
- logis_net_depth
- 85 mm
- logis_net_height
- 78 mm
- logis_net_width
- 12 mm
- Cantitate. transport
- 4000
- Descriere
- BCXMFRE 01 (1NC)
- Cod ETI
- 004643510
- Weight
- 0.375 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Funcție
- Accesorii
- Denumire clasă
- Contacte auxiliare
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
26,00 lei
91,38 lei














