[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
PE pol CLBS-PE/125 004661448
| Cod ETI | 004661448 |
| Descriere | CLBS-PE/125 |
| Denumire clasă | PE pol |
| Funcție | Protective earth pole (100-125A) |
| Utilizare cu | CLBS 100-125 |
| Tarif vamal | 85444290 |
| logis_net_width | 26 mm |
| logis_net_height | 125 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 16 |
| Greutate | 3.2 kg |
| Cantitate. transport | 2560 |
| Logistic_Tarif vamal | 85444290 |
| Logistic_logis_net_width | 26 mm |
| Logistic_logis_net_height | 125 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
004661448
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661448
- Descriere
- CLBS-PE/125
- Cantitate. transport
- 2560
- Logistic_Tarif vamal
- 85444290
- logis_net_width
- 26 mm
- logis_net_height
- 125 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_width
- 26 mm
- Logistic_logis_net_height
- 125 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Utilizare cu
- CLBS 100-125
- Weight
- 3.2 kg
- Denumire clasă
- PE pol
- Funcție
- Protective earth pole (100-125A)
- Tarif vamal
- 85444290
- Cantitate
- 16
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.248,12 lei
2.434,29 lei













