[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
contacte auxiliare nbs-ps 100-1600af 004673211
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.254 kg |
| Cantitate | 320 |
| Inaltime (mm) | 95 mm |
| Denumire clasă | Contacte auxiliare |
| Tarif vamal | 39269097 |
| Cod ETI | 004673211 |
| Descriere | NBS-PS 100-1600AF |
| Cantitate. transport | 6400 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Utilizare cu | NBS 100-1600AF |
| Adâncime (mm) | 152 mm |
| qty | 10 pcs |
| volume | 0.4 dm3 |
| Accesorii funcționale | Auxiliary switch PS |
004673211
84 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004673211
- Descriere
- NBS-PS 100-1600AF
- Cantitate. transport
- 6400
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Utilizare cu
- NBS 100-1600AF
- Adâncime (mm)
- 152 mm
- qty
- 10 pcs
- volume
- 0.4 dm3
- Accesorii funcționale
- Auxiliary switch PS
- Weight
- 0.254 kg
- Denumire clasă
- Contacte auxiliare
- Tarif vamal
- 39269097
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 320
- Inaltime (mm)
- 95 mm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
971,29 lei
301,23 lei
492,06 lei
1.702,05 lei
773,35 lei
77,33 lei














