527,78 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
301,23 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002470133
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
85.49 Lei x 4 rate |
Alimentare electrică PS-30-24 002470133
| Cod ETI | 002470133 |
| Descriere | PS-30-24 |
| Denumire clasă | Alimentare electrică |
| Montare | Șină tip DIN |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| rated_supply_voltage_ac | 100 - 250 |
| rated_supply_voltage_dc | not applicable |
| Tensiunea de ieșire | 24 V |
| Curent de iesire (A) | 1,25 |
| Frecvență nominală (Hz) | 50 / 60 |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 52 mm |
| logis_net_height | 90 mm |
| logis_net_depth | 65 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.15 kg |
| Cantitate. transport | 5143 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 52 mm |
| Logistic_logis_net_height | 90 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 65 mm |
002470133
4 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 5143
- Curent de iesire (A)
- 1,25
- rated_supply_voltage_dc
- not applicable
- rated_supply_voltage_ac
- 100 - 250
- Logistic_logis_net_depth
- 65 mm
- Logistic_logis_net_height
- 90 mm
- Logistic_logis_net_width
- 52 mm
- logis_net_depth
- 65 mm
- logis_net_height
- 90 mm
- logis_net_width
- 52 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Descriere
- PS-30-24
- Cod ETI
- 002470133
- Weight
- 0.15 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Denumire clasă
- Alimentare electrică
- Culoare carcasa
- alb
- Frecventa nominala (Hz)
- 50 / 60
- Cantitate
- 1
- Tensiunea de ieșire
- 24 V
- Montare
- Șină tip DIN
- grad de protectie ip
- IP20
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
175,87 lei
1.702,05 lei
1.541,31 lei















