133,09 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Corp de Iluminat LED36S/840 IP65
155,49 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
EL0061166
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
48.97 Lei x 4 rate |
| Culoare carcasa | Alb |
| Dimensiuni (mm) | 59x69x1201mm |
| Factor de protectie (IP) | IP66 |
| Flux luminos (lm) | 3600 lm |
| Frecventa nominala (Hz) | 50-60Hz |
| Indicele de redare a culorii (CRI) | 80 |
| Material carcasa | Policarbonat |
| Material reflector | Policarbonat |
| Temperatura de culoare (K) | 4000K |
| Tensiune nominala (V) | 220-240V |
| Tip | Corp de iluminat |
EL0061166
Fisa tehnica
- Height
- 59 mm
- Dimensiuni (mm)
- 59x69x1201mm
- Factor de protectie (IP)
- IP66
- Flux luminos (lm)
- 3600 lm
- Temperatura de culoare (K)
- 4000K
- Culoare carcasa
- alb
- Frecventa nominala (Hz)
- 50-60Hz
- Indicele de redare a culorii (CRI)
- 80
- Tensiune nominala (V)
- 220-240V
- Material reflector
- policarbonat
- Lungime
- 1201 mm
- Width
- 69 mm
- Material carcasă
- policarbonat
- tip
- corp de iluminat
Referinte specifice
Nou
8 alte produse in aceeasi categorie:
25,56 lei
219,28 lei
125,91 lei
130,05 lei











