[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
cotet (tarc) pasari mf 3x4x2m g01
1.502,64 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
MF-TP1002-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
386.46 Lei x 4 rate |
Cotet (tarc) pasari MF 3x4x2m G01, Micul Fermier MF-TP1002-S001-G01
Este fabricat din otel galvanizat de inalta calitate, cu un acoperis din polietilena 140g/m2, rezistent la apa si raze UV, oferind protectie impotriva soarelui, ploii, zapezii si altor conditii meteorologice nefavorabile.
Peretii laterali din sarma ai cotetului ajuta la prevenirea neplacerilor sau a accidentelor, permitand in acelasi timp circulatia aerului.
Poarta este echipata cu un sistem de blocare, pentru a va mentine animalele in siguranta sporita. Produsul este usor de asamblat.
Caracteristici:
Dimensiuni 3x4x2m;
Dimensiune usa 1.7x0.8m;
Structura si plasa din otel galvanizat;
Protectie soare si ploaie;
Culoare argintiu;
Usa cu zavor.
Continut pachet:
Cadru;
Conectori metal;
Acoperis;
Plasa;
Bride plastic.
| Brand | Micul Fermier |
| Culoare | Argintiu |
| Diametru si grosime cadru | φ25 - 0.8mm |
| Dimensiuni | 3x4x2 m |
| Grosime plasa gard | 0.9 mm |
| Material cadru | Otel galvanizat |
| Material plasa | Otel galvanizat |
| Material produs | Otel galvanizat |
| Tip produs | Cotet pasari |
| Usa tarc | Da - 1buc |
Manual de utilizare : MF-TP1002-S001-G01.pdf
MF-TP1002-S001-G01
Fisa tehnica
- Diametru si grosime cadru
- φ25 - 0.8mm
- Grosime plasa gard
- 0.9 mm
- Material plasa
- Otel galvanizat
- Material produs
- Otel galvanizat
- Usa tarc
- Da - 1buc
- Culoare
- Argintiu
- Dimensiuni
- 3x4x2 m
- Tip Produs
- Cotet pasari
- brand
- Micul Fermier
- material cadru
- Otel galvanizat
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
856,97 lei
37,85 lei
2.093,48 lei
440,92 lei
28,05 lei
























