[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina de tuns gazon, benzina, 21", 196cc, 70l
2.093,48 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-M107
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
127.06 Lei x 24 rate |
Masina de tuns gazonul pe benzina 21", 196CC, 70L, Detoolz DZ-M107 este un produs robust, eficient construit pentru tunderea ierbii.
Masina de tuns gazonul pe benzina 21", 196CC, 70L, Detoolz DZ-M107 are urmatoarele caracteristici:
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, rezistente pentru o durata de viata extinsa.
• La acest model, inaltimea de taiere este cuprinsa intr 25-70 mm.
• Are patru functii: colectare, evacure in spate, lateral si mulcire.
• Este usor de utilizat si intretinut.
• Performanta ridicata a motorului.
• Debit optim de aer pentru maximizare prindere fir iarba.
• Rotile mari si inalte fac cosirea usoara.
• Permite reglarea inaltimii - eficienta reglarea inaltimii de taiere cu maner central - 7 trepte.
• Cutie de colectare cu maner - manerul integrat de pe cutia de colectare o face foarte usoara pentru a introduce, scoate si goli.
Continut colet Masina de tuns gazonul pe benzina 21", 196CC, 70L, Detoolz DZ-M107:
• Masina de tuns gazonul, model DZ-M107;
• Retinator;
• Jgheab de descarcare laterala;
• Manual de instructiuni.
| Brand | Detoolz |
| Capacitate cilindrica | 196 CC |
| Capacitate cos de colectare | 70 l |
| Capacitate rezervor combustibil | 0.8 l |
| Combustibil | Benzina |
| Consum carburant | ≤0.62l/h |
| Dimensiune | 975x575x438 mm |
| Dimensiune punte | 21” |
| Dimensiuni roti | Fata: 8” - spate: 11” |
| Duza de spalare | Da |
| Functie cos de colectare | 4 in 1: colectare, mulcire, evacuare posterioara, evacuare laterala |
| Greutata bruta | 39.8 kg |
| Greutate neta | 36.4 kg |
| Inaltime de taiere | 25 - 75 mm |
| Maner pliabil | Da |
| Material cos de colectare | Partial plastic |
| Nivel zgomot | 98 dB |
| Pornire | La sfoara |
| Putere KW/W | 5.4 CP |
| Roti reglare individuala pe inaltime | Nu |
| Tip aprindere | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Tip motor | 4 timpi, monocilindru, OHV racit cu aer |
| Tip produs | Masina de tuns gazon pe benzina |
| Tipul de impingere | Autopropulsat cu transmisie GT |
| Trepte de reglare a inaltimii | 7 trepte |
| Turatie motor | 2900 ± 100 rpm |
| Ulei motor | SAE10W-30 |
Manual de utilizare : DZ-M107 Masina de tuns gazonul pe benzina RO.pdf
Manual de utilizare : DZ-M107 Masina de tuns gazonul pe benzina RO_.pdf
Manual de utilizare : DZ-M107 Masina de tuns gazonul pe benzina RO-.pdf
DZ-M107
Fisa tehnica
- Pornire
- La sfoara
- Trepte de reglare a inaltimii
- 7 trepte
- Tipul de impingere
- Autopropulsat cu transmisie GT
- Roti reglare individuala pe inaltime
- Nu
- Material cos de colectare
- Partial plastic
- Maner pliabil
- Da
- Functie cos de colectare
- 4 in 1: colectare, mulcire, evacuare posterioara, evacuare laterala
- Duza de spalare
- Da
- Dimensiune punte
- 21”
- Capacitate cos de colectare
- 70 l
- Dimensiuni roti
- Fata: 8” - spate: 11”
- Ulei motor
- SAE10W-30
- Inaltime de taiere
- 25 - 75 mm
- Consum carburant
- ≤0.62l/h
- Tip aprindere
- TCI (Transistor Controlled Ignition)
- Capacitate rezervor combustibil
- 0.8 l
- Turatie motor
- 2900 ± 100 rpm
- Capacitate cilindrica
- 196 CC
- Greutata bruta
- 39.8 kg
- Putere KW/W
- 5.4 CP
- Combustibil
- Benzina
- Nivel zgomot
- 98 dB
- Greutate netă
- 36.4 kg
- Tip Produs
- Masina de tuns gazon pe benzina
- brand
- Detoolz
- dimensiune
- 975x575x438 mm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
538,87 lei
822,96 lei
15,22 lei


































