[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
disc motocositoare 40t vidia, 255 x 25.4 x 2 mm, maxpower
31,40 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
DZ-MC7004-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Discul cu dinti vidia DZ-MC7004-G01 este confectionat din otel, special realizat pentru taierea rapida a ierbii, arbustilor si tufisurilor. Datorita dintilor cu carbura de tungsten (wolfram), un material greu, format din aliaje ce contin parti egale de atomi de carbon si tungsten, discul prezinta caracteristici remarcabile de duritate mare si rezistenta excelenta la uzura, inclusiv la temperaturi inalte si coroziune.
Aceste proprietati permit utilizarea in conditii extreme, minimizand deformarile cauzate de coroziune si temperaturi ridicate. Discul este prevazut cu gauri de ventilatie, mentinandu-l la o temperatura optima si oferindu-i o greutate adecvata pentru utilizarea cu motocoasele de umar.
| Brand | Detoolz |
| Accesoriu pentru | Motocositoare |
| Destinatie utilizare | Iarba, arbusti, tufis |
| Diametru exterior | 255 mm |
| Diametru interior | 25.4 mm |
| Greutata bruta | 0.5 kg |
| Greutate neta | 0.475 kg |
| Material | Otel carbon |
| Numar de dinti | 40 |
| UM/bax | 40 |
Manual de utilizare : DZ-MC7004-G01 Disc Detoolz Ø255mm cu 40 dinti_ pentru motocositori_ cu pastile vidia_ MaxPower.pdf
DZ-MC7004-S001-G01
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 0.5 kg
- UM/bax
- 40
- Accesoriu pentru
- Motocositoare
- Destinatie utilizare
- Iarba, arbusti, tufis
- Diametru interior
- 25.4 mm
- Numar de dinti
- 40
- Material
- Otel carbon
- Greutate netă
- 0.475 kg
- brand
- Detoolz
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
190,33 lei
29,33 lei34,51 lei
856,97 lei















