621,29 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
lance pentru stropit 2,7m din inox
25,15 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
GF-0643-S001-G02
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Lance pentru stropit 2,7m, din inox, Micul Fermier GF-0643-S001-G02
| Brand | Micul Fermier |
| Contine furtun | Da |
| Contine maner | Da |
| Extensie | Da |
| Greutate bruta/bax | 25.7 kg |
| Greutate neta/bax | 24.7 kg |
| Greutate neta/buc | 0.247 kg |
| Lungime cu extensie | 2.7 m |
| Lungime lance | 1.45 m |
| Material cap stropire | PP |
| Material lance | Otel inoxidabil |
| Numar bucati/bax | 100 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Presiune | 1.2MPA |
| Tip produs | Lance |
GF-0643-S001-G02
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 100
- Numar bucati/set
- 1
- Greutate bruta/bax
- 25.7 kg
- Greutate neta/buc
- 0.247 kg
- Lungime lance
- 1.45 m
- Material lance
- Otel inoxidabil
- Greutate neta/bax
- 24.7 kg
- Contine furtun
- Da
- Contine maner
- Da
- Extensie
- Da
- Lungime cu extensie
- 2.7 m
- Material cap stropire
- PP
- Presiune
- 1.2MPA
- Tip Produs
- Lance
- brand
- Micul Fermier
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
608,29 lei
30,16 lei
50,88 lei
632,93 lei744,62 lei


















