    SCC115035210
    Stoc epuizat
    Cantitate
    Nu este in stoc
    • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
    • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
    • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
    Credit module tbi bank 3.4.2
    252.06 Lei x 4 rate
    Controlere de incarcare solara
    MPPT: Urmarire punct putere maxima ultra rapid
    Monitorizare si control la distanta
    Iesire sarcina
    Selectie specificatii tehnice:
    Voltaj Baterie: 12/24/48V;
    Curent maxim de incarcare: 35A;
    Putere nominala fotovoltaica: 12V-500W, 24V-1000W, 48V-2000W;
    Tensiunea maxima solara: 150V;
    Iesire programabila DC: Nu;
    Conexiune bluetooth: Da;
    Temperatura de operare -30 to +60°C;
    Dimensiune (mm) 130 x 186 x 70;
    Greutate (Kg) 1.25;
    Va rugam sa consultati cartea tehnica pentru detalii complete!
    VICTRON ENERGY
    SCC115035210
    Fisa tehnica
    Temperatura de operare
    -30 to +60°C
    Curent maxim de încărcare
    35A
    Cod Produs
    SCC115035210
    voltaj baterie
    12/24/48V
    putere nominala fotovoltaica
    12V-500W, 24V-1000W, 48V-2000W
    tensiunea maxima solara
    150V