351,80 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
119,48 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661822
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
39.95 Lei x 4 rate |
Mâner FLBS-S500/630 004661822
| Cod ETI | 004661822 |
| Descriere | FLBS-S500/630 |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS |
| Tarif vamal | 73269098 |
| logis_net_width | 12 mm |
| logis_net_height | 12 mm |
| logis_net_depth | 500 mm |
| Cantitate | 20 |
| Greutate | 11.28 kg |
| Cantitate. transport | 3000 |
| Logistic_Tarif vamal | 73269098 |
| Logistic_logis_net_width | 12 mm |
| Logistic_logis_net_height | 12 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 500 mm |
004661822
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661822
- Descriere
- FLBS-S500/630
- Cantitate. transport
- 3000
- Logistic_Tarif vamal
- 73269098
- logis_net_width
- 12 mm
- logis_net_height
- 12 mm
- logis_net_depth
- 500 mm
- Logistic_logis_net_width
- 12 mm
- Logistic_logis_net_height
- 12 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 500 mm
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS
- Weight
- 11.28 kg
- Denumire clasă
- Mâner
- Tarif vamal
- 73269098
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 20
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
174,32 lei
1.838,97 lei
5,43 lei
2.434,29 lei













