[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
cap de siguranta kn d02 002232003
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 9.3 kg |
| Cantitate | 500 |
| Denumire clasă | Cap de siguranță |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002232003 |
| Descriere | KN D02 |
| Greutatea produsului | 0.021 kg |
| Cantitate. transport | 26000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.021 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 26 mm |
| logis_net_height | 26 mm |
| logis_net_depth | 30 mm |
| Logistic_logis_net_width | 26 mm |
| Logistic_logis_net_height | 26 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 30 mm |
| Utilizare cu | Capac siguranță D0 |
| Tip accesorii | Capac de siguranță D0 |
| Accesorii grup de produse | Soclu siguranțe fuzibile D0 |
002232003
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Accesorii grup de produse
- Soclu siguranțe fuzibile D0
- Tip accesorii
- Capac de siguranță D0
- Utilizare cu
- Capac siguranță D0
- Logistic_logis_net_depth
- 30 mm
- Logistic_logis_net_height
- 26 mm
- Logistic_logis_net_width
- 26 mm
- logis_net_depth
- 30 mm
- logis_net_height
- 26 mm
- logis_net_width
- 26 mm
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.021 kg
- Cantitate. transport
- 26000
- Greutatea produsului
- 0.021 kg
- Descriere
- KN D02
- Cod ETI
- 002232003
- Weight
- 9.3 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Cap de siguranță
- Cantitate
- 500
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
398,51 lei
1.638,05 lei
413,52 lei














