[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina carne 32 cu masuta si motor electric 2200w
950,65 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-0342
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
248.18 Lei x 4 rate |
Caracteristici masina de tocat carne numarul 32 cu masuta si motor electric 2200W, Micul Fermier GF-0342
-Structura din fonta confera rezistenta;
-Productivitate crescuta datorita palniei;
-Capacitate mare de procesare datorita motorului puternic si a constructiei simple si eficiente;
-Motor electric cu protectie la suprasarcina;
-Inainte de utilizare carnea se curata, se indeparteaza pielea si oasele si se taie marunt - se introduce in gura de alimentare a masinii de tocat, se introduce stecherul in priza si masina de tocat porneste - pentru scoaterea din functiune a masinii de tocat se scoate din priza stecherul.
Masina de tocat carne numarul 32 cu masuta si motor electric 2200W, Micul Fermier GF-0342 se livreaza ambalata individual si in numar de 1 buc pentru box-carton; greutatea este de 30 kg per buc.
Produsul contine:
•masina de tocat;
•motorul electric;
•masuta + blat;
•coarba;
•rulment mare.
| Brand | Micul Fermier |
| Actionare | Electrica |
| Capacitate productie | 2kg/min |
| Clasa de izolatie | B |
| Clasa protectie electrica | Clasa 2 (necesita instalatie cu impamantare) |
| Coarba | Da |
| Comutator sens | Nu |
| Culoare | Verde - cadru albastru |
| Dimensiuni_2 | 76x43x37 |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 31.35 kg |
| Greutate neta | 30 kg |
| Marime | 32 |
| Material constructie | Fonta |
| Numar bucati/bax | 1 buc |
| Numar bucati/set | 1 buc |
| Putere CP | 3.0 CP |
| Putere KW/W | 2.2 kW |
| Temperatura de lucru | 5°C· 40°C |
| Tensiune | 230 V |
| Tip produs | Masina tocat carne electrica |
| Turatie maxima | 1400 rot/ min |
Manual de utilizare : GF-0342_ GF-0229_ GF-0231 Masini de tocat electrice RO_.pdf
Manual de utilizare : GF-0342 Masini de tocat electrice RO-.pdf
GF-0342
Fisa tehnica
- Putere CP
- 3.0 CP
- Turatie maxima
- 1400 rot/ min
- Material constructie
- Fonta
- Dimensiuni_2
- 76x43x37
- Coarba
- Da
- Actionare
- Electrica
- Comutator sens
- Nu
- Capacitate productie
- 2kg/min
- Clasa protectie electrica
- Clasa 2 (necesita instalatie cu impamantare)
- Greutata bruta
- 31.35 kg
- Putere KW/W
- 2.2 kW
- Numar bucati/set
- 1 buc
- Numar bucati/bax
- 1 buc
- Clasa de izolație
- B
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Culoare
- Verde - cadru albastru
- Greutate netă
- 30 kg
- Tip Produs
- Masina tocat carne electrica
- Temperatura de lucru
- 5°C· 40°C
- brand
- Micul Fermier
- tensiune
- 230 V
- marime
- 32
Referinte specifice





