[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina de tocat carne, 1400w, 90kg/h, neagra, cu 3 site
343,57 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-1431-S001-G02
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
96.09 Lei x 4 rate |
Masina de tocat carne, 1400W, 90Kg/h, neagra, cu 3 site
Are urmatoarele caracteristici:
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa.
• Picioare de sustinere cu cauciuc moale pentru preluarea vibratiilor.
• Inversor al sensului de rotatie foarte util la deblocarea masinii de tocat.
• Motor protejat la supraincalzire - sistemul va intrerupe in mod automat alimentarea cu energie electrica a masinii de tocat.
• Motor puternic de 1400W, care asigura un ritm constant de tocare, fara a se bloca.
• Toaca rapid si usor, printr-o simpla apasare de buton.
• Masina de tocat dispune de o gama de accesorii suplimentare pentru suc de rosii, carnati, chiftele sau kibbe.
Continut colet:
• Masina electrica de tocat;
• Cutit: 1 buc.
• Site: 3 buc. ( 3.0mm(fin) / 5.0mm (mediu) / 7.0mm(grosier);
• Snec melcat;
• Impingator;
• Inel strangere;
• Accesorii suc de rosii, carnati, chiftele/kibbe;
• Manual de instructiuni;
• Cutie de transport.
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate productie | 1.5 kg/min |
| Clasa de etanseitate | IP20 |
| Clasa de izolatie | II |
| Comutator sens | Da |
| Dimensiune ambalaj | 30.5x25x25.3 cm |
| Dimensiune platan | 217x142x57 mm |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 3.75 kg |
| Greutate neta | 3.11 kg |
| Lungime cablu electric | 1.2 m |
| Material | Plastic/ Inox/ Aluminiu |
| Material lame | Inox |
| Material platan | Aliaj special de aluminiu |
| Nivel zgomot | LWA:80dB LPA:70dB |
| Putere maxima | 1400 W |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip produs | Masina electrica de tocat carne |
| Turatie maxima | 14000-17000 RPM |
Manual de utilizare : GF-1431-S001-G02.pdf
GF-1431-S001-G02
Fisa tehnica
- Clasa de etanseitate
- IP20
- Material lame
- Inox
- Turatie maxima
- 14000-17000 RPM
- Comutator sens
- Da
- Capacitate productie
- 1.5 kg/min
- Lungime cablu electric
- 1.2 m
- Material platan
- Aliaj special de aluminiu
- Greutata bruta
- 3.75 kg
- Clasa de izolație
- II
- Nivel zgomot
- LWA:80dB LPA:70dB
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Material
- Plastic/ Inox/ Aluminiu
- Greutate netă
- 3.11 kg
- Tip Produs
- Masina electrica de tocat carne
- putere maxima
- 1400 W
- brand
- Micul Fermier
- tensiune
- 220-240 V
- Dimensiune ambalaj
- 30.5x25x25.3 cm
- Dimensiune platan
- 217x142x57 mm
Referinte specifice






