[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina electrica tocat carne rosie 1400w mgr
346,41 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-0417-S001-G02
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
96.80 Lei x 4 rate |
Masina electrica tocat carne ROSIE 1400W MGR, Micul Fermier GF-0417-S001-G02
Structura confera rezistenta;
Cutitul conceput pentru o buna maruntire a carnii cu tesut mai dur sau a legumelor tari;
Inversor al sensului de rotatie, util la deblocarea masinii de tocat;
Inainte de utilizare carnea / legumele se spala, se curata si se taie in bucatele mai mici. Se introduc in gura de alimentare a masinii de tocat si se actioneaza butonul de pornire.
Continut colet:
Structura Melc Site (3 dimensiuni - 5 mm, 7 mm, 9 mm);
Cutit din inox;
Accesorii rosii, carnati, chiftele;
Intrerupator;
Platou inox.
| Brand | Micul Fermier |
| Capacitate productie | 1.5 kg/min |
| Clasa de etanseitate | IP20 |
| Clasa de izolatie | II |
| Comutator sens | Da |
| Dimensiune ambalaj | 30.5x25x25.3 cm |
| Dimensiune platan | 217x142x57 mm |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 3.75 kg |
| Greutate neta | 3.11 kg |
| Intensitate curent electric la functionare nominala | 1.36 A |
| Lungime cablu electric | 1.2 m |
| Material | Plastic/ Inox/ Aluminiu |
| Material lame | Inox |
| Material platan | Aliaj special de aluminiu |
| Nivel zgomot | LWA:80dB LPA:70dB |
| Putere maxima | 1400 W |
| Tensiune | 220-240V |
| Tip produs | Masina electrica tocat carne |
| Turatie maxima | 14000 -17000 RPM |
Manual de utilizare : GF-0417-S001-G02 Masina electrica tocat carne ROSIE 1400W MGR.pdf
GF-0417-S001-G02
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 3.75 kg
- Material lame
- Inox
- Turatie maxima
- 14000 -17000 RPM
- Comutator sens
- Da
- Capacitate productie
- 1.5 kg/min
- Lungime cablu electric
- 1.2 m
- Intensitate curent electric la functionare nominala
- 1.36 A
- Material platan
- Aliaj special de aluminiu
- Clasa de etanseitate
- IP20
- Clasa de izolație
- II
- Nivel zgomot
- LWA:80dB LPA:70dB
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Material
- Plastic/ Inox/ Aluminiu
- Greutate netă
- 3.11 kg
- Tip Produs
- Masina electrica tocat carne
- putere maxima
- 1400 W
- brand
- Micul Fermier
- tensiune
- 220-240V
- Dimensiune ambalaj
- 30.5x25x25.3 cm
- Dimensiune platan
- 217x142x57 mm
Referinte specifice








