[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
masina tocat carne micul fermier 800w, capacitate 150kg/h, inox, 2 site incluse
1.040,39 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-0407
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
270.66 Lei x 4 rate |
Masina tocat carne Micul Fermier 800W, capacitate 150kg/h, inox, 2 site incluse
•Structura confera rezistenta;
•Motor cu bobinaj din cupru;
Inainte de utilizare se curata carnea, se indeparteaza pielea si oasele si se taie marunt. Se introduce in gura de alimentare a masinii de tocat si se actioneaza butonul de pornire.
Masina de tocat carne electrica 800w,150kg/h, Micul Fermier GF-0407 se livreaza ambalata individual si in numar de 1 buc pentru box-carton; greutatea este de 16 kg per buc.
Produsul contine:
1x Echipament,
1x Accesoriu pentru carnati,
1x Cutit inox,
2x Site (5MM, 7MM),
1x Accesoriu presare,
1x Manual de utilizare.
| Brand | Micul Fermier |
| Accesorii | Electrica |
| Actionare | Electrica |
| Capacitate productie | 2.5 - 3 kg/min |
| Clasa de izolatie | B |
| Culoare | Metalica |
| Dimensiuni | 44x27.5x42 |
| Dimensiuni_2 | 44x27.5x42 |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 17.05 kg |
| Greutate neta | 16 kg |
| Material constructie | Inox |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Putere KW/W | 800 W |
| Temperatura de lucru | 5°C· 40°C |
| Tensiune | 230 V |
| Tip produs | Masina tocat carne electrica |
| Turatie maxima | 190 rot/min |
Manual de utilizare : Masina de tocat GF-0407.pdf
Manual de utilizare : GF-0407 - Masina de tocat carne electrica 800W.pdf
GF-0407
Fisa tehnica
- Turatie maxima
- 190 rot/min
- Material constructie
- Inox
- Dimensiuni_2
- 44x27.5x42
- Actionare
- Electrica
- Capacitate productie
- 2.5 - 3 kg/min
- Greutata bruta
- 17.05 kg
- Putere KW/W
- 800 W
- Numar bucati/set
- 1
- Numar bucati/bax
- 1
- Clasa de izolație
- B
- Accesorii
- Electrica
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Culoare
- metalica
- Greutate netă
- 16 kg
- Dimensiuni
- 44x27.5x42
- Tip Produs
- Masina tocat carne electrica
- Temperatura de lucru
- 5°C· 40°C
- brand
- Micul Fermier
- tensiune
- 230 V
Referinte specifice



















