[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Mini HIDROFOR 1AWZB370
425,13 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
0
0
GF-1434
Stoc epuizatMini HIDROFOR 1AWZB370
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
116.53 Lei x 4 rate |
Datorita dimensiunii foarte mici hidroforul pentru presiune, cu o putere de 0.37 kw si un rezervor de 2 L este recomandat pentru a creste presiunea in gospodarie fiind foarte usor de montat chiar si sub chiuveta sau intr-un loc mic.
Nu este recomandat pentru a trage apa din put.
| Brand | Micul Fermier |
| Adancimea maxima de aspiratie | 8 m |
| Capacitate cilindrica | 0.50 cp |
| Capacitate vas (litri) | 2 litri |
| Clasa de izolare | B |
| Debit maxim refulat (l/h) | 2.2 mc/h |
| Diametru racord aspiratie (inch) | 1 |
| Diametru racord refulare (inch) | 1 |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Grad de protectie | IP44 |
| Inaltime de refulare | 33 m |
| Lungime cablu de alimentare (m) | 1 m |
| Material | Material rotor: alama; Material bobinaj: cupru |
| Model | 1AWZB370 |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Putere CP | 0.50 cp |
| Putere KW/W | 0,37 KW |
| Turatie maxima (rot/min) | 2860 rot/min |
Manual de utilizare : GF-1434_ GF-1576 Mini Hidrofor RO_.pdf
GF-1434
Fisa tehnica
- Capacitate cilindrica
- 0.50 cp
- Turatie maxima (rot/min)
- 2860 rot/min
- Putere KW/W
- 0,37 KW
- Putere CP
- 0.50 CP
- Numar bucati/bax
- 1
- Numar bucati/set
- 1
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Material
- Material rotor: alama Material bobinaj: cupru
- grad de protectie
- IP44
- brand
- Micul Fermier
- lungime cablu de alimentare (m)
- 1 m
- model
- 1AWZB370
- Clasa de izolare
- B
- Adancimea maxima de aspiratie
- 8 m
- Capacitate vas (litri)
- 2 litri
- Debit maxim refulat (l/h)
- 2.2 mc/h
- Diametru racord aspiratie (inch)
- 1
- Diametru racord refulare (inch)
- 1
- Inaltime de refulare
- 33 m
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
338,53 lei423,16 lei
38,33 lei
















