[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
placa acoperire za-le 002911003
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 8.5 kg |
| Cantitate | 264 |
| Denumire clasă | Placă acoperire |
| Tarif vamal | 39269097 |
| Cod ETI | 002911003 |
| Descriere | ZA-LE |
| Greutatea produsului | 0.029 kg |
| Cantitate. transport | 5280 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.029 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
002911003
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002911003
- Descriere
- ZA-LE
- Greutatea produsului
- 0.029 kg
- Cantitate. transport
- 5280
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.029 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Weight
- 8.5 kg
- Denumire clasă
- Placă acoperire
- Tarif vamal
- 39269097
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 264
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
214,47 lei
141,80 lei
257,02 lei












