[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
38,59 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004122002
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Bază siguranțe PK 0 M8-M8 1p 004122002
| Cod ETI | 004122002 |
| Descriere | PK 0 M8-M8 1p |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
| Mărime | NH0 |
| Număr de poli | 1 |
| Curent nominal (A) | 160 |
| Tensiune nominală AC (V) | 690 |
| Montare | Screw-on |
| Greutatea produsului | 0.28 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 90 |
| Greutate | 25.99 kg |
| Cantitate. transport | 1800 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.28 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
004122002
92 Produse
Fisa tehnica
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Tensiune nominală AC (V)
- 690 V
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.28 kg
- Cantitate. transport
- 1800
- Greutatea produsului
- 0.28 kg
- Descriere
- PK 0 M8-M8 1p
- Cod ETI
- 004122002
- Tarif vamal
- 85389099
- Weight
- 25.99 kg
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 160 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 90
- Montare
- Screw-on
- numar de poli
- 1
- marime
- NH0
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
44,88 lei
35,44 lei
37,01 lei
1.679,72 lei















