4,08 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
1.410,34 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004671468
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
363.34 Lei x 4 rate |
plug-in conversie npi 400-630af 400a 3p 004671468
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 1 kg |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Plug-in conversie |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004671468 |
| Descriere | NPI 400-630AF 400A 3p |
| Cantitate. transport | 2286 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | EB2, ED2 400-630 |
| Accesorii funcționale | Conversie conector 3p 400A NPI |
004671468
1 Obiect
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004671468
- Descriere
- NPI 400-630AF 400A 3p
- Cantitate. transport
- 2286
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- EB2, ED2 400-630
- Accesorii funcționale
- Conversie conector 3p 400A NPI
- Weight
- 1 kg
- Denumire clasă
- Plug-in conversie
- Tarif vamal
- 85389099
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
41,73 lei
124,76 lei
175,87 lei
86,70 lei
103,87 lei














