24,43 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
51,17 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002423321
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Comutator integrat SV 316 3p 16A 002423321
| Cod ETI | 002423321 |
| Descriere | SV 316 3p 16A |
| Denumire clasă | Comutator integrat |
| Funcție | Comutatoare de sarcină |
| Curent nominal (A) | 16 |
| Greutatea produsului | 0.274 kg |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 54 mm |
| logis_net_height | 88 mm |
| logis_net_depth | 74 mm |
| Cantitate | 36 |
| Greutate | 10.3 kg |
| Cantitate. transport | 1872 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.274 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 54 mm |
| Logistic_logis_net_height | 88 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 74 mm |
002423321
Fisa tehnica
- Greutatea produsului
- 0.274 kg
- Logistic_logis_net_depth
- 74 mm
- Logistic_logis_net_height
- 88 mm
- Logistic_logis_net_width
- 54 mm
- logis_net_depth
- 74 mm
- logis_net_height
- 88 mm
- logis_net_width
- 54 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.274 kg
- Cantitate. transport
- 1872
- Descriere
- SV 316 3p 16A
- Cod ETI
- 002423321
- Weight
- 10.3 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Funcție
- Comutatoare de sarcină
- Denumire clasă
- Comutator integrat
- Curent nominal (A)
- 16 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 36
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
3.605,58 lei
102,31 lei
4,17 lei
10,06 lei
648,33 lei
















