[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Proiector senzor SMD slim LED 50W, Novelite
105,79 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
EL0071130
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
36.52 Lei x 4 rate |
| Dimensiuni (mm) | 165X196X84 |
| Durata de viata (ore) | 50000 |
| Factor de protectie (IP) | IP65 |
| Flux luminos (lm) | 4250 |
| Frecventa nominala (Hz) | 50-60Hz |
| Indicele de redare a culorii (CRI) | 70 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Putere (W) | 50W |
| Sensibilitate la lumina (lux) | 1÷2000 lux (reglabil) |
| Temperatura de culoare (K) | 6500K |
| Temporizare (s) | 6’’ ÷ 20’ (reglabil) |
| Tensiune de alimentare (V) | 220-240 |
| Tip | proiector |
| Tip sursa luminoasa | LED |
| Umiditatea mediului ambiant (%) | 80% |
| Unghi de detectare | 120 grade |
| Unghi de dispersie (grd) | 110 |
EL0071130
Fisa tehnica
- Numar surse de iluminare
- 1
- Height
- 16519684 mm
- Dimensiuni (mm)
- 165X196X84
- Putere (W)
- 50W
- Factor de protectie (IP)
- IP65
- Flux luminos (lm)
- 4250
- Temperatura de culoare (K)
- 6500K
- Tensiune de alimentare (V)
- 220-240
- Culoare carcasa
- nedefinita
- Frecventa nominala (Hz)
- 50-60Hz
- Indicele de redare a culorii (CRI)
- 70
- Tip sursa luminoasa
- LED
- Grad de protectie (IP)
- IP65
- Durata de viata (ore)
- 50000
- Umiditatea mediului ambiant (%)
- 80%
- Sensibilitate la lumina (lux)
- 1÷2000 lux (reglabil)
- Temporizare (s)
- 6’’ ÷ 20’ (reglabil)
- Unghi de dispersie (grd)
- 110
- Unghi de detectare
- 120 grade
- Width
- mm
- Material carcasă
- Aluminiu
- Tip Produs
- Proiector
- tip
- proiector
- putere w
- 50W W
Referinte specifice
Nou
8 alte produse in aceeasi categorie:
54,56 lei


















