110,11 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
19,71 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
003903033
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Punte de legatură ESC-PTP4/10/B 003903033
| Cod ETI | 003903033 |
| Descriere | ESC-PTP4/10/B |
| Denumire clasă | Punte de legatură |
| Accesorii funcționale | Conexiune - punte |
| Utilizare cu | 10 Poli pentru (ESC-CBC.4) - Albastru, izolat |
| Culoare | Albastru |
| Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 0.073 kg |
| Cantitate. transport | 200000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
003903033
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 003903033
- Descriere
- ESC-PTP4/10/B
- Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Cantitate. transport
- 200000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- 10 Poli pentru (ESC-CBC.4) - Albastru, izolat
- Accesorii funcționale
- Conexiune - punte
- Weight
- 0.073 kg
- Denumire clasă
- Punte de legatură
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- Culoare
- Albastru
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
5.695,16 lei
58,60 lei















