247,87 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Bloc terminal ESC-CBC.6 003903002
| Cod ETI | 003903002 |
| Descriere | ESC-CBC.6 |
| Denumire clasă | Bloc terminal |
| Montare | Șină tip DIN 35 mm |
| Nivel | Singura |
| Tensiunea nominală(V) | 1000 |
| Tip | Blocuri terminale tip ES |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 12 kV |
| Culoare | Grei |
| Secțiune transversală nominală | 6 |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | 41 |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | 64 |
| Sectiunea transversala a conductorului (mm2) | 0,2 - 10 |
| Conexiune incrucisata | YES |
| Sectiune finala | YES |
| Greutatea produsului | 0.016 kg |
| Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 8 mm |
| logis_net_height | 44 mm |
| logis_net_depth | 52 mm |
| Cantitate | 100 |
| Greutate | 1.54 kg |
| Cantitate. transport | 43800 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.016 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| Logistic_logis_net_width | 8 mm |
| Logistic_logis_net_height | 44 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 52 mm |
003903002
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 43800
- Sectiune finala
- YES
- Conexiune incrucisata
- YES
- Sectiunea transversala a conductorului (mm2)
- 0,2 - 10
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- 64
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- 41
- Nivel
- Singura
- Logistic_logis_net_depth
- 52 mm
- Logistic_logis_net_height
- 44 mm
- Logistic_logis_net_width
- 8 mm
- logis_net_depth
- 52 mm
- logis_net_height
- 44 mm
- logis_net_width
- 8 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.016 kg
- Greutatea produsului
- 0.016 kg
- Secțiune transversală nominală
- 6
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 12 kV
- Tensiunea nominală(V)
- 1000 V
- Descriere
- ESC-CBC.6
- Cod ETI
- 003903002
- Weight
- 1.54 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Bloc terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 100
- Culoare
- Grei
- Montare
- Șină tip DIN 35 mm
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
593,26 lei
16,55 lei
44,88 lei













