220,62 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
789,72 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002471803
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
207.86 Lei x 4 rate |
Releu control TER-9 24V AC/DC 002471803
| Cod ETI | 002471803 |
| Descriere | TER-9 24V AC/DC |
| Denumire clasă | Releu control |
| Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA) | 2500 |
| Funcție | Relee monitorizare și control |
| Tensiunea de alimentare (V) | 24 |
| Interval temperatura (C) | -40...+110 |
| Tip senzor | termistor NTC 12? la 25°C |
| Numarul de contacte | 1 |
| Curent nominal (A) | 8 |
| Tipul voltajului | AC/DC |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 35 mm |
| logis_net_height | 90 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.13 kg |
| Cantitate. transport | 4960 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 35 mm |
| Logistic_logis_net_height | 90 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
002471803
1 Obiect
Fisa tehnica
- Interval temperatura (C)
- -40...+110
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 90 mm
- Tip senzor
- termistor NTC 12? la 25°C
- Logistic_logis_net_width
- 35 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 90 mm
- logis_net_width
- 35 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 4960
- Descriere
- TER-9 24V AC/DC
- Cod ETI
- 002471803
- Tarif vamal
- 85364900
- Weight
- 0.13 kg
- Tipul voltajului
- AC/DC
- Numarul de contacte
- 1
- Tensiunea de alimentare (V)
- 24
- Funcție
- Relee monitorizare și control
- Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA)
- 2500
- Denumire clasă
- Releu control
- Curent nominal (A)
- 8 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
52,74 lei
222,16 lei
160,39 lei
41,73 lei
160,39 lei
















