[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Punte de legatură ESC-POF/35 003903039
| Cod ETI | 003903039 |
| Descriere | ESC-POF/35 |
| Denumire clasă | Punte de legatură |
| Accesorii funcționale | Conexiune - punte |
| Utilizare cu | PERMANENT pentru (ESC-CBC.35, 2 holes) |
| Culoare | Grei |
| Greutatea produsului | 0.013 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 15 |
| Greutate | 0.264 kg |
| Cantitate. transport | 300000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.013 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
003903039
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 003903039
- Descriere
- ESC-POF/35
- Greutatea produsului
- 0.013 kg
- Cantitate. transport
- 300000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.013 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- PERMANENT pentru (ESC-CBC.35, 2 holes)
- Accesorii funcționale
- Conexiune - punte
- Weight
- 0.264 kg
- Denumire clasă
- Punte de legatură
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 15
- Culoare
- Grei
Referinte specifice













