    PSUP-SO-12V120W-WL
    Stoc depozit, Se expediaza in 1 zile
    Cantitate
    In stoc 106 bucati disponibile
    • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
    • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
    • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
    Sursa in comutatie AC-DC 120W 12V 10.0A WELL