    PSUP-SO-12V200W-WL
    Stoc depozit, Se expediaza in 1 zile
    Cantitate
    In stoc 72 bucati disponibile
    Credit module tbi bank 3.4.2
    38.05 Lei x 4 rate
    Sursa in comutatie AC-DC 200W 12V 16.67A Well