    PSUP-SO-24V240W-WL
    Stoc depozit, Se expediaza in 1 zile
    Cantitate
    In stoc 67 bucati disponibile
    Credit module tbi bank 3.4.2
    44.77 Lei x 4 rate
    Sursa in comutatie AC-DC 240W 24V 10.0A Well