    PSUP-SO-12V300W-WL
    Stoc depozit, Se expediaza in 1 zile
    Cantitate
    In stoc 57 bucati disponibile
    Credit module tbi bank 3.4.2
    50.67 Lei x 4 rate
    Sursa in comutatie AC-DC 300W 12V 25.0A WELL