[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
119,48 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661437
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
39.95 Lei x 4 rate |
4 poli CLBS-4P/100 004661437
| Cod ETI | 004661437 |
| Descriere | CLBS-4P/100 |
| Denumire clasă | 4 poli |
| Funcție | Additional pole 100A |
| Utilizare cu | CLBS 100 |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 26 mm |
| logis_net_height | 125 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 16 |
| Greutate | 3.2 kg |
| Cantitate. transport | 2880 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 26 mm |
| Logistic_logis_net_height | 125 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
004661437
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 2880
- Utilizare cu
- CLBS 100
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 125 mm
- Logistic_logis_net_width
- 26 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 125 mm
- logis_net_width
- 26 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Descriere
- CLBS-4P/100
- Cod ETI
- 004661437
- Weight
- 3.2 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Funcție
- Additional pole 100A
- Denumire clasă
- 4 poli
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 16
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
24,43 lei
138,70 lei
2.630,75 lei













