85,14 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
61,72 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661434
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
4 poli CLBS-4P/40 004661434
| Cod ETI | 004661434 |
| Descriere | CLBS-4P/40 |
| Denumire clasă | 4 poli |
| Funcție | Additional pole 40A |
| Utilizare cu | CLBS 40 |
| Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 15 mm |
| logis_net_height | 68 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 36 |
| Greutate | 2.592 kg |
| Cantitate. transport | 5760 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Logistic_logis_net_width | 15 mm |
| Logistic_logis_net_height | 68 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
004661434
30 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 5760
- Utilizare cu
- CLBS 40
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 68 mm
- Logistic_logis_net_width
- 15 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 68 mm
- logis_net_width
- 15 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Descriere
- CLBS-4P/40
- Cod ETI
- 004661434
- Weight
- 2.592 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Funcție
- Additional pole 40A
- Denumire clasă
- 4 poli
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 36
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
38,59 lei
64,84 lei
247,87 lei
250,92 lei













