33,87 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Acces bloc terminal ESC-SFR/3A 003903058
| Cod ETI | 003903058 |
| Descriere | ESC-SFR/3A |
| Denumire clasă | Acces bloc terminal |
| Montare | Montarea carcasei |
| Tensiunea nominală(V) | none |
| Tip | Blocuri terminale tip ES |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | none |
| Secțiune transversală nominală | 3 |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | none |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | none |
| Conexiune incrucisata | none |
| Sectiune finala | none |
| Greutatea produsului | 0.002 kg |
| Tarif vamal | 85369010 |
| Cantitate | 70 |
| Greutate | 0.21 kg |
| Cantitate. transport | 112700 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.002 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
003903058
Fisa tehnica
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- none
- Sectiune finala
- none
- Conexiune incrucisata
- none
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- none
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- none
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.002 kg
- Cantitate. transport
- 112700
- Greutatea produsului
- 0.002 kg
- Secțiune transversală nominală
- 3
- Tensiunea nominală(V)
- none
- Descriere
- ESC-SFR/3A
- Cod ETI
- 003903058
- Weight
- 0.21 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Acces bloc terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 70
- Montare
- Montarea carcasei
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
77,33 lei
1.359,74 lei













