386,51 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Accesorii ER-CLIP 002473016
| Cod ETI | 002473016 |
| Descriere | ER-CLIP |
| Denumire clasă | Accesorii |
| Accesorii funcționale | Suport de fixare |
| Utilizare cu | ERB (tip T, tip M ) |
| Categorie | Socluri si accesorii pentru ERM |
| Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 136 mm |
| logis_net_height | 14 mm |
| logis_net_depth | 11 mm |
| Cantitate | 300 |
| Greutate | 1.36 kg |
| Cantitate. transport | 10800 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.005 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 136 mm |
| Logistic_logis_net_height | 14 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 11 mm |
002473016
Fisa tehnica
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Accesorii funcționale
- Suport de fixare
- Utilizare cu
- ERB (tip T, tip M )
- Logistic_logis_net_depth
- 11 mm
- Logistic_logis_net_height
- 14 mm
- Logistic_logis_net_width
- 136 mm
- logis_net_depth
- 11 mm
- logis_net_height
- 14 mm
- logis_net_width
- 136 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 10800
- Greutatea produsului
- 0.005 kg
- Descriere
- ER-CLIP
- Cod ETI
- 002473016
- Weight
- 1.36 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Denumire clasă
- Accesorii
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 300
- categorie
- Socluri si accesorii pentru ERM
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
185,28 lei
9,08 lei
183,62 lei












