[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
185,28 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661482
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
56.44 Lei x 4 rate |
Mâner LBS-DH3200/B (CO) 004661482
| Cod ETI | 004661482 |
| Descriere | LBS-DH3200/B (CO) |
| Denumire clasă | Mâner |
| Utilizare cu | Comutator basculant de sarcinăLBS..CO |
| Grup Catalog | Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 330 mm |
| logis_net_height | 50 mm |
| logis_net_depth | 50 mm |
| Cantitate | 20 |
| Greutate | 5.9 kg |
| Cantitate. transport | 700 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 330 mm |
| Logistic_logis_net_height | 50 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 50 mm |
004661482
3 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- Grup Catalog
- Accesorii pentru comutator basculant de sarcină LBS..CO
- Utilizare cu
- Comutator basculant de sarcinăLBS..CO
- Logistic_logis_net_depth
- 50 mm
- Logistic_logis_net_height
- 50 mm
- Logistic_logis_net_width
- 330 mm
- logis_net_depth
- 50 mm
- logis_net_height
- 50 mm
- logis_net_width
- 330 mm
- Cantitate. transport
- 700
- Descriere
- LBS-DH3200/B (CO)
- Cod ETI
- 004661482
- Weight
- 5.9 kg
- Tarif vamal
- 39269097
- Denumire clasă
- Mâner
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 20
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
123,21 lei











