310,38 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Accesorii MER-CLIP-PL 002473038
| Cod ETI | 002473038 |
| Descriere | MER-CLIP-PL |
| Denumire clasă | Accesorii |
| Accesorii funcționale | Suport de fixare |
| Utilizare cu | MERB-T & MERB-M |
| Categorie | Socluri si accesorii pentru MER2 |
| Greutatea produsului | 0.002 kg |
| Tarif vamal | 85364900 |
| Cantitate | 800 |
| Greutate | 1.87 kg |
| Cantitate. transport | 28800 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.002 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
002473038
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002473038
- Descriere
- MER-CLIP-PL
- Greutatea produsului
- 0.002 kg
- Cantitate. transport
- 28800
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.002 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Utilizare cu
- MERB-T & MERB-M
- Accesorii funcționale
- Suport de fixare
- Weight
- 1.87 kg
- Denumire clasă
- Accesorii
- Tarif vamal
- 85364900
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 800
- categorie
- Socluri si accesorii pentru MER2
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.392,48 lei
698,93 lei
220,62 lei














