[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
aeroterma electrica ceramica, 20/1000/2000w, ptc
196,01 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-EI112
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
59.12 Lei x 4 rate |
Aeroterma electrica ceramica, 20/1000/2000W, PTC, Detoolz DZ-EI112 este un produs eficient util mai ales in zilele de iarna cand temperatura scade puternic pentru incalzirea birourilor sau camerelor de lucru.
Este o aeroterma electrica cu ventilator, care poate fi utilizata in gospodarii, spatii de depozitare, ateliere de lucru, birouri sau sere. Are montat un termostat si un termostat cu non-auto-resetare. In functie de temperatura aerului de intrare, termostatul controleaza temperatura din incapere.
Aeroterma electrica ceramica, 20/1000/2000W, PTC, Detoolz DZ-EI112, are urmatoarele caracteristici:
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, rezistente pentru o durata de viata extinsa;
• Elemente de incalzire din ceramica – incalzire mai rapida (termistori PTC cu semiconductori ceramici)
• Control termostat;
• Protectie supraincalzire;
• Ventilator si racire;
• Nu arde praful;
• Eficienta energetica mai buna;
• Inmagazineaza caldura mai mult timp.
• Termostat cu capilar ce permite controlul temperaturii;
• Incalzire fara mirosuri si fum.
• Produs cu raport pret/calitate excelent;
• Consum redus de energie;
• Trebuie folosit numai pentru destinatia pentru care a fost construit.
Putere incalzire pe trepte:
•treapta I: 20 W
•treapta II: 1000 W
•treapta III: 2000 W
Incalzire:
•treapta I: 68 BTU
•treapta II: 3412 BTU
•treapta III: 6824 BTU
Continut colet aeroterma electrica ceramica, 20/1000/2000W, PTC, Detoolz DZ-EI112:
• Aeroterma electrica ceramica DZ-EI112;
• Manual de instructiuni.
| Brand | Detoolz |
| Alimentare la retea | Da |
| Buton on/off | Nu |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Clasa protectie electrica | I |
| Dimensiune ambalaj | 200x180x225 mm |
| Domeniu de utilizare | Interior |
| Flux aer | 127 m³/h |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutata bruta | 1.7 kg |
| Greutate neta | 1.5 kg |
| Lungime cablu electric | 1.60 m ( vizibil aproximativ 1.45 m) |
| Maner transport | Da |
| Material | Metal+Plastic |
| Nivel sunet | 43 dB |
| Numar bucati/bax | 8 |
| Numar trepte putere | 3 |
| Protectie supraincalzire | Da |
| Putere de iesire | 20W (68 BTU)/Aer rece; 1000W (3412 BTU)/Aer cald; 2000W (6824 BTU)/ Aer fierbinte |
| Putere incalzire pe trepte | 20/1000/2000W |
| Putere KW/W | 2000 W |
| Suprafata incalzita | 20 m² |
| Temperatura de lucru | -15˚C ÷ 50˚C |
| Temperatura de oprire in caz de supraincalzire | 50˚C |
| Temperatura maxima produsa | 40˚C |
| Tensiune | 220-240V |
| Termostat | Da |
| Tip produs | Aeroterma electrica |
Manual de utilizare : DZ-EI112_ DZ-EI113 Aeroterma electrica ceramica RO_.pdf
DZ-EI112
Fisa tehnica
- Buton ON/OFF
- Nu
- Alimentare la retea
- Da
- Clasa protectie electrica
- I
- Temperatura maxima produsa
- 40˚C
- Temperatura de oprire in caz de supraincalzire
- 50˚C
- Suprafata incalzita
- 20 m²
- Putere incalzire pe trepte
- 20/1000/2000W
- Putere de iesire
- 20W (68 BTU)/Aer rece; 1000W (3412 BTU)/Aer cald; 2000W (6824 BTU)/ Aer fierbinte
- Numar trepte putere
- 3
- Nivel sunet
- 43 dB
- Maner transport
- Da
- Lungime cablu electric
- 1.60 m ( vizibil aproximativ 1.45 m)
- Flux aer
- 127 m³/h
- Greutata bruta
- 1.7 kg
- Putere KW/W
- 2000 W
- Numar bucati/bax
- 8
- Termostat
- Da
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Material
- metal+plastic
- Greutate netă
- 1.5 kg
- Tip Produs
- Aeroterma electrica
- Temperatura de lucru
- -15˚C ÷ 50˚C
- brand
- Detoolz
- clasa de protectie
- IP20
- tensiune
- 220-240V
- domeniu de utilizare
- Interior
- Dimensiune ambalaj
- 200x180x225 mm
- protectie supraincalzire
- Da
Referinte specifice








